عضویت

هنوز عضو پایگاه نشده ام!

عضویت

تعمیرکاران صنعت سبز ماهر

تعمیر و نگهداری، تامین قطعات و مواد اولیه، آموزش

تعمیرکاران صنعت سبز ماهر

معرفی تعمیرکاران صنعت سبز ماهر


شرکت تعمیرکاران صنعت سبز ماهر یک شرکت تازه تاسیس است که با همت مهندسان و تکنسین های خبره در امور فنی و تولید و مهندسی سعی دارد تا با بهره گیرز از تجارب نیروهای متعهد خود به یاری شرکتهای تولیدی و کارخانجات بشتابد و آماده ارائه کلیه برنامه های تعمیراتی و نگهداری ماشین آلات می باشد. از آنجا که در این شرکت از هربخشی از امور فنی نیرو وجود دارد هر کار فنی و مشاوره از در این شرکت قابل انجام است. از امور تاسیساتی تا تعمیر ماشین آلات روز دنیا در صنایع بسته بندی و داروئی و غذایی و دیگر شرکتها تا جوشکاری و نصب و تجهیز و طرح توسعه و راه اندازی ماشین آلات جدید توسط مهندسان و تکنسینهای این شرکت امکان پذیر است . در برهه ای که نیروهای خبره و کار بلد به سختی و هزینه های بالا در دسترس قرار میگیرند این شرکت با هزینه های بسیار کمتر شما را در تمام امور فنی یاری مینماید.

نقطه قوت این شرکت در تعمیر و نگهداری ماشینهای تزریق پلاستیک و ماشینهای قالب گیری فشاری با برند ساکمی  ایتالیا است که با تجربه ۱۵ ساله آماده ارائه برنامه تعمیراتی و نگهداری به کارخانجات دارای این برند ماشین ارائه دهد. ما در کنار کلیه کارخانجات صنعتی تا حصول نتیجه نهایی میمانیم و کلیه دغدغه های شما را از امور فنی از بین خواهیم برد.

مدیران


سمت
نام
تلفن
ایمیل


دسته بندی محصولات و کالاها

دسته بندی خدمات فنی و مهندسی


نشانی دفتر مرکزی / فروشگاه

برای دریافت اطلاعات نشانی شما می بایست عضو پایگاه باشید.

درصورتیکه عضو پایگاه اطلاعات صنعتی ایران می باشید از اینجا وارد شوید. در غیر این صورت، از طریق لینک عضویت می توانید عضو پایگاه اطلاعات صنعتی ایران شوید.


نشانی کارخانه / کارگاه