ورود / عضویت
 • ورود

هنوز عضو پایگاه نشده ام!

عضویت
سبد خرید

راهنمای ثبت شرکت / فروشگاه من در پایگاه اطلاعات صنعتی ایران

راهنمای ثبت شرکت / فروشگاه در پایگاه اطلاعات صنعتی ایران

معرفی پایگاه و مزایای عضویت در آن

پایگاه اطلاعات صنعتی ایران یک دایرکتوری جهت معرفی شرکت ها و کارخانجات تولیدی و دیگر کسب و کار های مرتبط با تولیدی در ایران می باشد. این دایرکتوری با هدف معرفی تولیدات و کالاهای تولیدی صنایع ایران و ایجاد یک شبکه هوشمند جهت ارتباط صنایع، تامین کنندگان، فروشندگان و مصرف کنندگان در سال 1378 راه اندازی شده است.

پایگاه اطلاعات صنعتی ایران با جمع آوری، سازماندهی، استاندار سازی و کد گذاری اطلاعات، یک شبکه هوشمند جهت معرفی و بازار یابی محصولات و خدمات صنعتی در کشور ایجاد کرده است. مشتریان ما شرکت های تولیدی، شرکت های بازرگانی، بازرگانان و تجار، فروشگاه های صنعت، شرکت های خدمات فنی و مهندسی در سراسر ایران می باشند.

مشتریان پایگاه با استفاده از پلت فرم پایگاه اطلاعات صنعتی ایران با هزینه بسیار کم، بازاریابی دیجیتال و فروش اینترنتی خود را آغاز می کنند.

به بیان دیگر پایگاه اطلاعات صنعتی ایران دو خدمت مهم یعنی

 • بازار یابی دیجیتال Digital Marketig
 • فروش آنلاین Onlne Sale

به مشتریان خود ارائه می کنند.

چرا باید و به چه دلیل باید شرکت / فروشگاه خود را در پایگاه اطلاعات صنعتی ایران ثبت نمایم

ما در پایگاه اطلاعات صنعتی ایران بستری فراهم آورده ایم تا شرکت ها و کارخانجات صنعتی و کلیه کسانی که در صنعت و تولید فعالیت می کنند، بتوانند از مزایا و امکانات تجارت الکترونیک استفاده کرده و کسب و کار خود را توسعه و رونق دهند.

راهبری، مدیریت و بهینه سازی یک وب سایت برای شرکت های کوچک و متوسط و فروشگاه های صنعتی مستلزم هزینه زیاد و بکارگیری نیروی متخصص است. ضمنا کسب جایگاه بالا در نتایج موتور های جستجو نیازمند کار و وقت بسیار است. که این هزینه بسیاری داشته که از عهده بسیاری از کسب و کار ها برآورده نیست.

مشتریان ما با استفاده از پلتفرم پایگاه اطلاعات صنعتی ایران ، آخرین تکنیک ها تجارت الکترونیک و تجربیات کارشناسان ما را بکار گرفته و کسب و کار خود را با هزینه بسیار کم توسعه و رونق می دهند .

کدام شرکت ها / فروشگاه های می توانند در پایگاه عضو شوند.

کلیه شرکت ها، کارخانجات، کارگاه ها تولیدی و همچنین شرکت های مرتبط با صنعت مانند شرکت های بازرگانی،خدمات فنی و مهندسی، فروشگاه های صنعتی می توانند در پایگاه اطلاعات صنعتی ایران عضو شوند. تمرکز اصلی پایگاه اطلاعات صنعتی ایران بر شرکت های کوچک و متوسط می باشد.

هزینه عضویت در پایگاه اطلاعات صنعتی چقدر است؟

عضویت در پایگاه اطلاعات صنعتی ایران رایگان می باشد. ولی خدمات مشاوره، راهبری و مدیریت بازاریابی دیجیتال، خدمات بهینه سازی و سئو، آماده سازی عکس و کاتالوگ، درج کاتالوگ دارای تعرفه و هزینه می باشد.

همچنین فروش کالا و محصولات تولیدی در بخش بازار های آنلاین پایگاه دارای 3 تا 5 درصد حق کمسیون می باشد. البته این بخش کاملا اختیاری است و کالا می بایست شرایط و ضوابط پایگاه را داشته باشد.

نحوه عضویت در پایگاه

 1. ابتدا از طریق لینک عضویت در پایگاه با وارد کردن یک نشانی پست الکترونیکی معتبر و تعیین یک رمز دلخواه یک کد کاربری دریافت کنید.
 2. پس از ورود با کد کاربری خود، وارد صفحه پروفایل خود شده و از منو سمت راست گزینه ثبت کسب و کار من در پایگاه را انتخاب نمایید.
 3. در بخش ثبت کسب و کار من در پایگاه فرم های مربوطه را تکمیل نمایید
 4. کارشناسان پایگاه، اطلاعات شما را بررسی و در صورت لزوم با شما از طریق ایمیل و یا تلفن تماس گرفته و راهنمایی های لازم را می نمایند. ضمنا در صورت نیاز به راهنمایی می توانید از طریق ایمیل و یا شماره تلفن 09368413288 با کارشناسان پایگاه تماس حاصل فرمایید.

نحوه فروش آنلاین کالا و محصولات صنعتی از طریق بازار های آنلاین پایگاه

در حال حاضر 4 بازار آنلاین در پایگاه اطلاعات صنعتی ایران به شرح زیر راه اندازی شده است.

 1. تجهیزات رستوران و آشپزخانه های صنعتی
 2. تجهیزات و ملزومات برق صنعتی و اتوماسیون
 3. ملزومات تاسیسات و پمپ
 4. تجهیزات و ملزومات جوش و برش

مشتریانی که می خواهند از این خدمت پایگاه استفاده کنند، می توانند پس از درج محصول خود، از طریق صفحه مدیریت محصول کالای خود را در بخش بازار .ثبت کنند

مشتریان گرامی توجه داشته باشند، فروش کالا از طریق پایگاه دارای ضوابط و شرایط خاص است که برای اطلاع کامل می توانید بر روی اینک زیر کلیک فرمایید. ضوابط و شرایط فروش کالا و محصولات صنعتی