عضویت

هنوز عضو پایگاه نشده ام!

عضویت

شرکت بهسان تغذیه آریان

تولیدکننده خوراک آبزیان

شرکت بهسان تغذیه آریان

معرفی شرکت بهسان تغذیه آریان


شرکت بهسان تغذیه آریان (گروه بتا) توسط جمعی از متخصصین تغذیه و پرورش آبزیان در  دهه ۷۰ بنیان گذاشته شد. گروه بتا به طور تخصصی در زمینه تولید خوراک، مکمل و کنسانتره انواع آبزیان پرورشی مشغول به فعالیت است.

هدایت و نظارت مستمر بر فرآیند تولید و پژوهش در عرصه های جدید تغذیه آبزیان، حضور موفق شرکت در بازارهای داخلی و خارجی را میسر نموده است. رعایت نظام کنترل و تضمین کیفیت امکان تولید محصولاتی با کیفیت بالا را فراهم ساخته است. محصولات بتا، شامل انواع خوراک آبزیان پرورشی، مطابق با استاندارد های تولید و تحت نظارت سازمان دامپزشکی کل کشور تولید می گردند.

گروه بتا همواره بر ارائه خدمات پس از فروش و همکاری گسترده با مزارع و مدیران حرفه ای متمرکز بوده است. مشاوره و بررسی مشکلات مزارع و ارائه راهکارهای کارآمد و معرفی تکنولوژی های نوین پرورشی به منظور بهبود و افزایش تولید، اولویت شرکت بتا می‌باشد.

گروه بتا به پشتوانه و بهره مندی از متخصصین و کارشناسان تغذیه و آبزی پروری با ارائه خدمات فنی و مهندسی، تحلیل های اقتصادی بازار آبزیان و توسعه نرم افزارهای مدیریت آبزی پروری، فضای مناسبی را برای تولید و سرمایه گذاری با حداقل ریسک ایجاد نموده است و امروز مشتریان بتا آینده را مطمئن تر از هر زمان دیگری در اختیار خواهند داشت.

ما معتقدیم دنیای آینده متعلق به تولید کنندگان حرفه ای خواهد بود و به منظور ارتقاء دانش فنی و تخصصی کارکنان و پرورش دهندگان ماموریت داریم تا آخرین دستاوردها و یافته های علمی را در اختیار مشتریان وفادار بتا قرار دهیم و در تمامی مراحل تولید و پرورش در کنار آبزی پروران گرامی باشیم.

گروه بتا خود را متعهد به تولید محصولات با کیفیت، ارائه خدمات پشتیبانی و انجام مشاوره های اقتصادی می داند، زیرا هدف ما تولید پایدار و سودآوری بیشتر مزارع آبزی پروری و همراهی بلند مدت در این مسیر می باشد.

مدیران


سمت
نام
تلفن
ایمیل


دسته بندی محصولات و کالاها


نشانی دفتر مرکزی / فروشگاه

برای دریافت اطلاعات نشانی شما می بایست عضو پایگاه باشید.

درصورتیکه عضو پایگاه اطلاعات صنعتی ایران می باشید از اینجا وارد شوید. در غیر این صورت، از طریق لینک عضویت می توانید عضو پایگاه اطلاعات صنعتی ایران شوید.


نشانی کارخانه / کارگاه