موسسه مشاوره مالی و مالیاتی کادوس

                                                                    بسمه تعالی

به مدیریت محترم بنگاه اقتصادی

سلام علیکم

ضمن عرض سلام و خسته نباشید

آیا در خصوص ثبت اسناد و مدارک و دفاتر قانونی  بنگاه اقتصادی خود مشکلی احساس می کنید ؟

آیا با توجه به وضعیت اقتصادی نامناسب و سخت امروزه نگران بحث های مربوط به  پرداخت مالیات و جرائم متعلقه می باشید ؟

آیا از کنترل داخلی بنگاه اقتصادی خود رضایت کامل دارید ؟

آیا دفاع از اسناد و مدارک خود را در مقابل ممیزین سازمان امور مالیاتی به کارشناسان ماهر و مسلت سپرده اید ؟

آیا میدانید ضریب صنف شما در کتاب ضرایب مالیاتی چند بوده تا هزینه های خود را طبق مواد قانونی با آن هماهنگ نمایید ؟

موسسه خدمات حسابداری و مشاوره مالیاتی کادوس  با بهره گیری از کارشناسان و مشاورین مجرب به شما نوید می دهد که با خیالی آسوده موارد قانونی و مالی بنگاه اقتصادی خود را به ما سپرده و به کارهای اقتصادی و تجارت خویش بپردازید .

ما با کسب تجربه از شرکتهای خدماتی و بازرگانی و تولیدی با ارائه تقویم مالیاتی به  کارشناسان خود در طول سال مالی و مراجعه زمانبندی شده مشاوران موسسه  به بنگاه اقتصادی برای رفع موانع قانونی بنگاه شما اقدام لازم را انجام و به عرض آن مدیریت محترم می رسانیم .

ما می توانیم خدمات مشاوره و حسابداری طبق قوانین و دستورالعملهای اداره مالیاتی را در اختیار بنگاه اقتصادی شما قرار می دهیم

در شیوه کار ما از ابتدای سال مالی مدیریت امور مالیاتی بنگاه اتقصادی شما به موسسه کادوس واگذار شده و تمامی گزارشات و اظهارنامه های شرکت با کنترل و نظارت این موسسه صادر و ارسال می گردد ، بدیهی است در این حالت تمامی فرآیندهای مالیاتی تحت کنترل بوده و احتمال خطا و بروز مشکل به حداقل خواهد رسید .

در پایان سال نیز دفاتر و اسناد و مدارک تنظیم و در اختیار سازمان های رسیدگی کننده قرار می گیرد ، در این شیوه بنگاه شما می تواند از مزایایی چون حسابرسی مالی و مالیاتی هر فصل بهره مند گردد .

مزیت عمده این طرح بهره مندی آن مدیریت محترم از خدمات تخصصی و مشاوره های مورد نیاز در زمینه های مالی و مالیاتی و حتی تامین اجتماعی می باشد که حتی قبل از عقد قراردادها و انجام شدن رویدادهای مالی خواه بود .

امید است با توجه به موارد فوق و ارائه خدمات مناسب در طی سال مالی برای بنگاه اقتصادی شما در پایان دوره مالی ثمره تلاش ما پرداخت حداقل مالیات باشد .

می توانید جهت استفاده از یک جلسه مشاوره رایگان به شماره ذیل تماس و هماهنگی نمایید .

شماره تماس 3323232323 داخلی 21                                                          مدیریت موسسه مالی  و مالیاتی کادوس


; مشاوره مالی و مالیاتی کادوس
لینک آگهی:
تعداد بازدید: 45

مشخصات صاحب آگهی

نام: جواد رضوي
پست الکترونیک: ft.kadoos@gmail.com
تلفن: 09192362942